KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİNDEN DİŞ SAĞLIĞI HEKİMLERİNE KARANFİL HEDİYESİ

26 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
256 defa okundu.
KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİNDEN DİŞ SAĞLIĞI HEKİMLERİNE KARANFİL HEDİYESİ

dsc_3338Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. DR. Alpaslan Kuş: “Ağız diş sağlığı genel sağlığın ayrılmaz parçasıdır.”

 

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş “Ağız ve Diş Sağlığı Haftası ve Diş Hekimleri Günü” münasebetiyle Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Kırşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini ziyaret etti. Kırşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde  görev yapan tüm Diş Hekimlerin “Diş Hekimleri Günü”nü kutlayan Genel Sekreter Op. Dr. Alpaslan Kuş Ağız ve Diş Sağlığı hekimlerine karanfil dağıttı. Ziyarette Mali Hizmetler Başkanı Serdar Duru ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Sabri YILMAZ Genel Sekreterine eşlik ettiler.

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş Ağız ve Diş Sağlığı Haftası ve Diş Hekimleri Günü  nedeniyle yapmış olduğu açıklamada; “Ağız diş sağlığı genel sağlığın ayrılmaz parçasıdır. Hatta sağlık, ağızdan başlar diyebiliriz. Ağız ve diş sağlığının korunması, aslında olası birçok hastalığın başlamadan bitmesi demektir.  Diş çürüğü, diş eti hastalığı diyerek, sorunu hafife almamak lazım. Çünkü diş hastalıklarının nedenleri ile dünya genelinde, her yıl 36 milyon insanın ölümüne yol açan diyabet, kalp-damar hastalıkları, üst solunum yolu hastalıkları, kanser gibi kronik hastalıkların nedenleri aynıdır.

Bu nedenle ağız ve diş sağlığının korunmasında diş hekimlerine büyük bir sorumluluk düşmektedir. Tüm diş hekimlerinin en önemli ve birincil görevi koruyucu diş hekimliğidir. Toplumun ağız diş sağlığı konusunda bilinçlendirilmesi, ağız-diş sağlığının bireylerin yaşamında önemli bir yer edinmesi konusunda diş hekimlerinin katkıları ile mümkündür.

Sağlık Hizmetlerinin sunumunda ve halkımıza ulaştırılması konusunda birlikte görev aldığımız, kendi alanlarında özveriyle görev yapan değerli diş hekimlerimizin “Ağız ve Diş Sağlığı Haftasını ve Diş Hekimleri Gününü” kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On