“Kampüste Bu Hafta”

20 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
173 defa okundu.

thumbnail_ktvrb

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Refik Balay, “Kampüste Bu Hafta” Programına Konuk Oldu

 

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Refik Balay, Kırşehir Televizyonunda yayınlanan “Kampüste Bu Hafta” programına konuk oldu.

Her bölümde Ahi Evran Üniversitesi’nin farklı bir akademik birimini konuk eden programın Eğitim Fakültesinin çalışmaları izleyicilerle paylaşıldı. Programda fakültenin tarihi hakkında bilgiler veren Dekan Prof. Dr. Refik Balay, yarım asrı aşan köklü bir kurum olarak ileriye dönük çalışmalardan da bahsetti.

Gelecek nesillerin daha iyi şartlarda eğitim almalarını ve daha donanımlı olarak mezun olmalarını sağlamak için çalıştıklarını belirten Prof. Dr. Refik Balay, yakın zamanda açılan fakat henüz öğrenci alımına başlamayan Özel Eğitim Bölümüne de konuşmasında detaylı yer verdi. Dekan Balay, fakülte bünyesinde yapılan ya da yapılması planlanan bilimsel etkinliklerle ilgili de açıklamalarda bulunarak bu etkinlerin önümüzdeki süreçte artarak devam edeceğini söyledi.

HABER MERKEZİ

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On