Kamanlı Twitter Kullanıcısına Cumhurbaşkanından Cevap “Çayınız Hazırsa Geliyorum ”

1 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
10341 defa okundu.
Kamanlı Twitter Kullanıcısına Cumhurbaşkanından Cevap “Çayınız Hazırsa Geliyorum ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, resmi Twitter hesabından kendisine sahur davetinde bulunan Kamanlı bir kullanıcıya ‘Çayınız hazırsa geliyorum’ diye cevap verdi.

Kamanlı Twitter Kullanıcısına Cumhurbaşkanından Cevap “Çayınız Hazırsa Geliyorum ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş hekimliği Bölümünde okuyan ve Kredi Yurtlar Kurumu‘na bağlı Hüseyin Gazi Öğrenci Yurdu‘nda kalan Kamanlı bir öğrencinin sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a attığı Tweet Binlerce Tıklandı.

ÇAYINIZ HAZIRSA GELİYORUM ”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Sayın Cumhurbaşkanım bir gecede bizim Hüseyin Gazi Yurdunda Sizi Misafir Etsekte Sahuru Birlikte yapsak” diyerek Tweet atan “Gamanlı” adlı Twitter Kullanıcısı Kamanlı Gence dakikalar sonra paylaşımına Çayınız hazırsa geliyorum ” cevabı geldi. Kamanlı gencin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, “Her zaman hazır reisim, Şeref Duyarız” diyerek geri cevap vermesinin ardından Erdoğan, Hüseyin gazi Erkek Yurduna gelerek Gençlere unutulmaz bir anı bıraktı.

KAMAN’LININ DAVETİNE İCABET EDİLDİ

“Çayınız hazırsa geliyorum” diye cevap vermesinin ardından yurdu ziyaret eden Erdoğan’a, ziyaretinde Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürü Sinan Aksu ile Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan eşlik etti. Gamanlı Twitter Kullanıcısının daveti üzerine yurda sürpriz ziyaret gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilerle sohbet edip, sahur yaptı. Sohbet sırasında öğrenciler, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bol bol hatıra fotoğrafı çekindi.

‘ACABA’ DEMEYİN”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilerle aynı sofrada olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti. Öğrencilere derslerinde ve yaşamlarında başarılar dileyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 18 yaşındaki gençlere seçilme hakkı verilmesine değindi. Ak Parti döneminde yapılan teknolojik gelişmelerden de bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Siz gençlerden bu dinamizmi bekliyorum. ‘Acaba’ demeyin, ‘Biz yaparız’ deyin. Bu ülkenin, bu milletin evladı yapar. İnşallah gelecek bizimdir. Bu genç nüfusla, bu dinamik nüfusla inşallah bizler bu asrı; 2053, 2071 tamamen kendi lehimize çevireceğiz. Tabi ilk önce 2023” şeklinde konuştu.

Kamanlı olan gencin daveti ve Erdoğan’ın davete icabeti bir süre konuşulacak gibi…

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN