KAMAN’DAN MİLLETVEKİLİ MİKAİL ARSLAN VE SALİH ÇETİNKAYA’YA ZİYARET

12 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
581 defa okundu.
KAMAN’DAN MİLLETVEKİLİ MİKAİL  ARSLAN VE  SALİH ÇETİNKAYA’YA ZİYARET

1376-salih-cetinkayanin-ardindaki-mikail-540x340Kaman Belediye Başkanı ve Kamanlılar Derneği Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’ı Ziyaret etti.

Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu Kaman Heyeti ve  AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’ı ziyaret etti .
Kırşehir Kamanlılar Derneği TBMM’deki ziyarette hazır bulunarak Milletvekili Çetinkaya ve Arslan’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Meclis’te yapılan toplantıda, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, ilçeye yeni yatırımlar istediğini belirtti.
Milletvekili Salih Çetinkaya , parti ayırmaksızın Kaman’a hizmetlerin geleceğini belirtti. Mikail Arslan ise Kaman’a yeni yatırımların geleceğini ve kalkınmanın süreceğin ifade etti. Belediye Başkanı Erhan Talu, Kaman’a olan hizmetlerinden bahsederek yeni yatırımların da ilçe için önemli olacağının dile getirdi.

AK Parti Kırşehir Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Kırşehir’den gelen heyetleri ve misafirlerini, TBMM’nde ağırladı. Kaman’ın MHP’li Belediye Başkanı Erhan Talu ve Kurancılı Belediye Başkanı Erdoğan Tekeli, projelerini ve isteklerini anlattılar. Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan, Kırşehir’e hizmet edeceklerini ve yeni projelerle Kırşehir’i imar edeceklerini belirtti.
Milletvekilleri Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’ı AK Parti Akpınar İlçe Başkanı Celal Can, İl Genel Meclis Üyesi Halil Doğan ve Hazım Köremezli, Gençlik Kolları Başkanı İlhan Erdem, Ömer Avcı, Zübeyir Demir, İdris Öz, Abdülsamet Doğan ve Adnan Baytok da ziyaret etti.
Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, Akpınar Belediye Başkanı Mustafa Karahan ve Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay da, Milletvekili Salih Çetinkaya ve Mikail Arslan’a ziyarette bulunurken ilçe ile beldelerine yapılan ve yapılacak olan yatırımlar hakkında istişarelerde bulundu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On