Kaman’da TEOG Birincileri Ödüllendirildi

14 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
515 defa okundu.

DSC_8917

Kaman Kaymakamı Murat Girgin 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı TEOG Sınavında Soruları Doğru Cevaplayan Öğencilere Hediye Takdim Etti

Kaman Kaymakamı Murat Girgin 2016-2017 eğitim-öğretim yılı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) ilk dönem sınavında Türkiye birincisi olan ve aynı okuldan 680 üzeri puan alan öğrencileri makamında kabul etti.

Başarının istikrarlı ve düzenli çalışma ile olduğunu dile getiren Kaman Kaymakamı Murat Girgin,   “Bugün burada TEOG sınavında sorulan 120 sorunun tamamının doğru cevaplayıp Türkiye birincisi, gurur kaynağımız olan öğrencimiz ve onları yetiştiren öğretmen arkadaşlarımızla birlikteyiz. Bu tablo Kaman için gurur kaynağıdır. Bıkmadan usanmadan çalışarak öğrencilerimizi yetiştiren başta eğitim camiamız olmak üzere, öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

TEOG sınavında Türkiye birincisi olan Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulu öğrencilerinden Fahrettin Efe İlanbey, Fazilet Pınar Gündar, Kenan Zorlu, Melis Gökçe, Furkan Enes Yılmaz ve Melikşah Ortaokulu öğrencisi Merve Mısırlı’ya Kaymakam Murat Girgin çeyrek altın hediye etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On