KAMAN’DA İKİNCİ DÖNEMİ BAŞLADI

6 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
516 defa okundu.
KAMAN’DA İKİNCİ DÖNEMİ BAŞLADI

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı İkinci Dönemin İlk Günü Münasebetiyle Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulu’nda Program Düzenlendi.

KAMAN’DA İKİNCİ DÖNEMİ BAŞLADI

Programa Kaman Kaymakamı Murat Girgin,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer Demirci ve şube müdürleri katıldı.
Kaman Kaymakamı Murat Girgin yaptığı konuşmada, öğrencilerimizin iki haftalık bir tatilin ardından yeni bir enerjiyle derslerine kaldıkları yerden çalışmaya devam etmelerini ve Kaman Şehit Bayram Kara Ortaokulu öğrencilerinin başarı noktasında önemli bir yerde olduğunu ve bu dönem bu başarılarını daha yukarılara taşımaları gerektiğini ifade etti. Okul başarısının yanı sıra, öğrencilerimizin zararlı alışkanlıklardan uzak, ailesine ve ülkesine yararlı bir insan olarak yetişmelerini özellikle önemsediklerini vurgulayan Kaman Kaymakamı Girgin, daha sonra okul öğretmenleriyle görüşerek sağlıklı ve başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulundu. 8. sınıf öğrencilerini de sınıflarında ziyaret eden Kaymakam Girgin, daha sonra Zübeyde Hanım Anaokulu ve Şehit Deniz Kaya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini de ziyaret ederek okullarımızın mevcut durumları ve ihtiyaçları konusunda bilgi aldı.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On