Kaman’da berber, kuaför ve güzellik salonları dezenfekte edildi

13 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
101 defa okundu.
Kaman’da berber, kuaför ve güzellik salonları dezenfekte edildi

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgının ardından ilçede tekrar hizmet vermeye başlayan kuaför, berber ve güzellik salonlarının dezenfekte edildiğini belirtti.

Çolak, yaptığı yazılı açıklamada, Temizlik ve Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin, kuaför, berber ve güzellik salonlarının uzun sürenin ardından yeniden açılması nedeniyle ilaçlama çalışması yaptığını ifade etti.

Ekiplerin halk sağlığının korunması ve virüsün tekrar yayılmasını engellemek amacıyla dezenfekte çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü vurgulayan Çolak, kuaför, berber ve güzellik salonlarının bekleme ve oturma alanları, tıraş, bakım bölümleri ile aynalar, kullanılan malzemeleri dezenfekte ettiğini kaydetti.

Normalleşme süreci kapsamında açılan iş yerlerinin ilaçlanmasıyla müşterilerin daha hijyenik bir ortamda hizmet alacaklarını aktaran Çolak, “Koronavirüs tedbirleri kapsamında berber ve kuaförler uzun süredir kapalıydı. Bizler de belediye olarak esnafımıza destek vererek ilçemizdeki bütün berber, kuaför ve güzellik salonlarını dezenfekte işlemini gerçekleştirdik. Ayrıca düzenli olarak dezenfekte çalışmalarımız devam edecek.” sözlerini kullandı.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On