Kaman’da AK Parti seçim bürosu açıldı

8 Şubat 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
514 defa okundu.
Kaman’da AK Parti seçim bürosu açıldı

Kaman’da AK Parti seçim bürosu açıldı

Kırşehir’in Kaman ilçesinde, AK Parti seçim irtibat bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Prens Mikasa Caddesindeki büronun açılışında konuşan AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, devlet yatırımlarının Kaman’da daha çok olması için çalıştıklarını belirtti.

Vatandaşların desteğiyle AK Parti adayı Necati Çolak’ın seçileceğine inandığını vurgulayan Kendirli, “Sizlerin desteği ve Necati Çolak’ın da çalışkanlığı ile Kaman’da büyük değişiklikler olacak ve en büyük ilçemizde büyük yatırımları hep birlikte göreceğiz. Tecrübeli ve tüm Kaman tarafından dürüstlüğü ve samimiyeti ile takdir toplayan adayımız, sizlerden destek bekliyor.” dedi.

AK Parti Kaman İlçe Başkanı Kamil Avşaroğlu da gösterilen yoğun ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek, “Hayalleri olmayan insanın projesi olmaz. Projesi olmayan insanın hizmeti olmaz. Hizmeti olmayan insanın da gönüllerde yeri olmaz. Biz gönül belediyeciliği diyerek yola çıktık.” diye konuştu.

Açılışa, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, AK Parti Kaman Belediye Başkan adayı Necati Çolak,  26. Dönem AK Parti Kırıkkale Milletvekili Abdullah Öztürk ve vatandaşlar katıldı. AK Parti Kaman İlçe Teşkilatı 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde kullanılacak seçim bürosu açılışını yoğun bir kalabalıkla gerçekleştirdi. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On