Kaman’da 15 Temmuz Etkinlikleri

16 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
388 defa okundu.
Kaman’da 15 Temmuz Etkinlikleri

Kaman’da 15 Temmuz Etkinlikleri

15 Temmuz Destanının 2. Yılı İlçemizde Çeşitli Etkinliklerle Kutlandı

15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü, ülkemiz genelinde olduğu gibi Kaman İlçesinde de Kaymakamlıkça organize edilen program, çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Kaman Cumhuriyet Meydanı önünde başlayan yürüyüş eski caza evi kavşağından dönülerek tekrar ilçe meydanına kadar sürdü. İlçe Cumhuriyet Meydanı önünde hazırlanan program, Kur’an tilaveti ve dualar ile başlarken protokol konuşmaları ile devam etti.

Kaman Cumhuriyet Meydanında gerçekleşen programda günün anlam ve önemine ilişkin sinevizyon gösterileri izlenip, kahramanlık şarkıları söylenirken yapılan programa, Kaymakam Murat Girgin, Kaman Belediye Başkanı Erhan Talu, siyasi parti temsilcileri,  çok sayıda kurum müdürü ve personeli ile vatandaşlar katıldı.

Program sonunda Demokrasi Nöbetine katılan vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

KAMAN’DA 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ KABİRLERİ BAŞINDA ANILDI

Öte Yandan 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında şehitler mezarları başında anıldı.

Kaman Kargınyenice Köyü ve Kurancılı Beldesi kabristanında bulunan 15 Temmuz şehitleri, Şehit Gökhan Yıldırım ve Şehit Ayhan Keleş’in kabirleri ziyaret edilerek kabirleri başında Kuran-ı Kerim tilavetinin okunması ve İlçe Müftüsü Ömer Can’ın yaptığı duanın ardından kabirlere güller bırakıldı.

Programa Vali İbrahim Akın, Ak Parti Milletvekili Mustafa Kendirli, Kaman Kaymakamı Murat Girgin, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Kırşehir İl Alay Komutanı Orhan Ekemen, İlçe kurum amirleri, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On