KAMAN VE MUCUR ADIM ADIM DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

26 Eylül 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
234 defa okundu.
KAMAN VE MUCUR ADIM ADIM DOĞALGAZA KAVUŞUYOR

 

FullSizeRenderMikail Arslan ve Salih Çetinkaya; ‘‘Doğalgazın Şehrimize ve İlçelerimize Sağlayacağı Avantajların Farkındayız

 

 

 

Geçtiğimiz aylarda T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Mustafa Yılmaz ile görüşen Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Kaman ve Mucur’a doğalgazı getirecek olan 4,5 milyon dolarlık hat ve vana yatırımının bir an önce bitirileceğinin sinyalini vermişlerdi.

Ayrıca EPDK Başkanı ile yapılan görüşmede, KIRGAZ’ın dağıtım konusunda EPDK’dan talep edeceği iznin bekletilmeden verilmesinin Kırşehir için önemi vurgulanmış ve EPDK başkanından iznin bekletilmeden verileceği konusunda söz alınmıştı.

KIRGAZ Lisans Genişletmesi İçin EPDK’ya Başvuruda Bulundu

Milletvekilleri Salih Çetinkayave Mikail Arslan’nın girişimleri sonucu harekete geçen KIRGAZ, Nüfusu 10 binin üzerinde olan ilçelere doğal gaz ulaştırılması hakkında alınan 2013/4347 sayılı Bakanlar Kurulu kararı doğrultusunda, doğalgaz dağıtım lisansının Kaman ve Mucur ilçelerini de kapsama alacak şekilde genişletilmesi için EPDK’ya başvurdu.

KIRGAZ 2017 YILINDA YATIRIM ÇALIŞMALARINA BAŞLAYACAK

EPDK’dan, doğal gaz lisansı kapsamının, Kaman ve Mucur ilçelerini de içine alacak şekilde genişletilmesini talep eden KIRGAZ, talebinin uygun görülmesi halinde, belediye meclis kararları gereği ve ilgili mevzuat çerçevesinde yatırım çalışmalarına 2017 yılı içerisinde başlayacak. Arslan ve Çetinkaya; ‘‘Doğalgazın şehrimize ve ilçelerimize sağlayacağı avantajların farkındayız ve bu yöndeki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Mucur ve Kaman’a tekrardan hayırlı, uğurlu olsun.’’ dediler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On