KAMAN ŞANTİYESİ HİZMETE GİRİYOR

31 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
297 defa okundu.
KAMAN ŞANTİYESİ HİZMETE GİRİYOR

 

barbarosİl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu: “Geçtiğimiz Günlerde Makine Parkımıza Yeni Araçların Alınmasıyla Başlayan Bu Hizmet Atağı Aralıksız Devam Etmekte”

Kırşehir İl Özel İdaresi köylere her türlü hizmetin daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde ulaşması için çalışmalarına hız verdi. Hizmetlerin yerinden yapılması için ilk adım olarak Kırşehir’in  en büyük ilçesi Kaman Şantiye kurularak Kaman ve civar köylerinin yol, içme suyu, kanalizasyon, temizlik ve alt yapı çalışmalarının daha hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırılması hedeflendi.

Kaman asfalt şantiyesinin açılışı ile ilgili bir açıklama yapan İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu şehirde ne varsa köylerde de olması gerektiğine inandığını ve bu doğrultuda çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Dulkadiroğlu yaptığı açıklamada; ”İl Özel İdaremiz son dönemde çalışmalarına daha etkin ve daha kaliteli bir şekilde hız vermiştir. Geçtiğimiz günlerde Makine parkımıza yeni araçların alınmasıyla başlayan bu hizmet atağı aralıksız devam etmekte olup, bu çalışmaların bir devamı olarak Kaman İlçemize kurulan şantiyemiz hizmete girecektir. Şantiyemizde 19 personel, 4 kamyon, 4 kepçe, 1 greyder, 1 silindir, 2 çöp toplama aracı, 1 itfaiye aracı ve 1 pick-up olmak üzere 14 araç hizmet verecektir.

2 Eylül 2016 Cuma günü saat 10.30’da Kaman Şantiyesinin açılışına tüm halkı  davet eden Dulkadiroğlu; ”Kaman Şantiyemizin kurulmasında ve Özel İdarenin yapmış olduğu tüm çalışmalara her türlü desteği veren başta sayın Valimiz Necati Şentürk’e, Milletvekillerimiz Mikail ARSLAN ve Salih Çetinkaya’ya, Genel Sekreterimiz Bektaş Aydoğan’a ve tüm Özel İdare çalışanlarına şahsım, İl Genel Meclisi ve tüm Kırşehir halkı adına bir kere daha şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN