Kaman Sağlık Meslek Lisesi Halı Sahaya Kavuşuyor

11 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1087 defa okundu.
Kaman Sağlık Meslek Lisesi Halı Sahaya Kavuşuyor

 k_07232837_18_bina1

Sağlık Meslek Lisesi yanına yaptırılacak halı sahanın ihalesi 9 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirildi.

 

Spor Toto tarafından Sağlık Meslek Lisesi yanına yaptırılacak halı sahanın ihalesi 9 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz hafta Kaman İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yani eski adıyla Sağlık Meslek Lisesi ile halı saha yapılacak olan arsada incelemelerde bulunan Milletvekili Mikail Arslan, Spor Toto tarafından finanse edilen ve 250 Bin Liraya mal olması beklenen halı sahanın ihalesinin 9 Aralık’ta Salı günü yapıldığının söyledi.

 

Ziyarette okul idareci ve öğretmenleriyle görüşerek fikir alışverişinde bulunan Arslan, konuyu yakından takip ettiğini ve Kaman’ın eğitimdeki eski başarısına yeniden kavuşması için çalışacağını belirtti. Milletvekili Arslan; benzer yatırımlarla Kaman’daki eğitim ve öğretim faaliyetlerinin desteklenmesi ve geliştirilmesi ile ilgili çalışmaların devam edeceğini, eğitim ve öğretime katkı sunacak projeleri her zaman destekleyeceklerini de söyledi.

 

 

Okul Müdürü Recep Yılmaz’da ziyarette, okula ve halı saha yapımı konusuna gösterdiği ilgiden dolayı Milletvekili Arslan’a okul personelleri ve öğrencileri adına teşekkür etti.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On