Kaman Gençlik Merkezinden çocuklara zeka oyunları atölyesi

23 Ocak 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
142 defa okundu.
Kaman Gençlik Merkezinden çocuklara zeka oyunları atölyesi

Kaman Gençlik Merkezi bünyesinde çocuklara yönelik zeka oyunları atölyesi açıldı.

Çocuklara yeni beceriler edindirmek ve gelişimlerine katkıda bulunmak için açılan ve içinde çeşitli kurslar bulunan atölye ilgi görüyor.

Kurs öğretmeni Sedat Sezgin, gazetecilere yaptığı açıklamada, atölyeye çocukların ilgisinin memnuniyet verici olduğunu söyledi.

Sezgin, “İlkokul düzeyindeki çocuklarımıza burada çeşitli akıl ve zeka oyunlarını öğreterek düşünme, hamle yapma, bir sonraki hamleyi düşünme gibi becerilerini geliştirecek oyunları öğretiyoruz. Çocuklar burada satranç, mangala, kulami, pentago, reversi gibi 30 farklı oyunu göstererek onları yarışmalara hazırlıyoruz. Talepler çok fazla olduğu için yaş kategorilerine göre öğrencilerimizi kursa alıyoruz.” dedi.

Kaman Gençlik Merkezi gençlik lideri Rıza Ekici de bu tür kurslar sayesinde gençlerin becerilerini geliştirmeye gayret ettiklerini vurgulayarak, farklı yaş gruplarındaki çocuk ve gençleri kursa beklediklerini kaydetti.

AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On