Kaman Gençlik Merkezinde 23 Nisan Etkinliği Düzenlendi

25 Nisan 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
392 defa okundu.
Kaman Gençlik Merkezinde 23 Nisan Etkinliği Düzenlendi

Kaman Gençlik Merkezinde 23 Nisan Etkinliği Düzenlendi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından geleceğin mimari çocuklarımıza hediye edilen özel bir bayram olma niteliği taşımaktadır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ülkemizin her noktasında okullar ve çeşitli kurumlarda şarkılar, gösteriler ve şiirler eşliğinde gerçekleştirilen, Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi bayramı olarak ilan edilen ve her yıl 23 Nisan tarihinde kutlanan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ülkemizin dört bir tarafında coşkulu bir şekilde kutlanıyor.

Ülkemizin hangi şartlarda, hangi zorluklarla kurulduğunun çocuklarımıza iyi öğretilmesi, iyi özümsetilmesi; hiç kuşkusuz onların, ailelerine, içinde yaşadıkları topluma ve ülkemize faydalı olma azimlerini, kuvvetlerini artıracaktır.

Bu güzel ve anlamlı günde Kaman Gençlik Merkezi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında Kaman Gençlik Merkezi gençlik liderleri ve gönüllü liderleri Kamanlı minik örgenciler bir araya gelerek uçurtma etkinliği düzenlendi.

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Cacabey Gençlik Merkezi koordinesin faaliyetlerine devam eden Kaman Gençlik Merkezinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında minik örgenciler ile kaman gençlik merkezi ve kaman stadyumunda gerçekleşen etkinlikte renkli görüntülere sahne oldu.

Yapılan şenlikte huzurlu ve aydınlık dünyanın temeli olan çocuklarımıza uçurtma ve bayrak hediye edildi.

(Nurten CEYLAN)

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On