Kaman Chp İlçe Başkanlığı Seçimi Sonuçlandı

20 Ocak 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1183 defa okundu.
Kaman Chp İlçe Başkanlığı Seçimi Sonuçlandı


Bugün Kaman Chp İlçe Başkanlığı Seçimleri sonlandı. Oylaması yapılan Chp İlçe Başkanlığına Aydın Yaman ve Zeynal Kalkan aday oldular. Yapılan oylama sonucu olarak Aydın Yaman 43 oy alırken, Zeynal kalkan 63 Oy alarak yeni Kaman Chp İlçe Başkanı seçildi.
Haber ekibimizin edindiği bilgilere göre eski Başkan Nafi Erbaşı’nın adaylıktan çekilmesi sonucunda, Aydın Yaman ve Zeynal Kalkanın yarıştığı seçim oldukça çekişmeli geçti.
Avukat Çağdaş Gökalp seçime götüren kişi olarak başkanlık ettiği bir önceki seçim usulsüzlük durumundan dolayı iptal edilmişti.
Zeynal Kalkan’ın başkanlığının onaylandığı bu seçim de ise Ankara’dan ve Kırşehir’den çok fazla sayıda katılım sağlanırken İlçe Başkanlığı seçimi bayram havasında son buldu.(HABER: DİDEM CEYLAN)
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On