Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak:”Kardeşlik ve dostluk bağlarımız bayramlarla daha da güçleniyor”

10 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak:”Kardeşlik ve dostluk bağlarımız bayramlarla daha da güçleniyor”

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak:

“Kardeşlik ve dostluk bağlarımız bayramlarla daha da güçleniyor

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, Kurban Bayramı nedeniyle yazılı bir mesaj yayınlayarak tüm İslam Alemi’nin bayramını tebrik etti.

Kaman Belediye Başkanı Çolak, bayram mesajında, milli ve manevi duyguların en yoğun şekilde yaşandığı milletçe birlik ve beraberliğin pekiştiği, kardeşlik ve dostluk bağlarının güçlendiği bir bayramı daha idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Kaman Belediye Başkanı Çolak, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, dargınların barıştığı, dostlukların tazelendiği, sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının güçlendiği bayramların önemli günler olduğunu ifade etti. Rahmet ve bereketin sağanak gibi yağdığı bu manevi zaman diliminin fırsat olarak değerlendirilmesini isteyen Başkan Çolak, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Millet olarak hep birlikte bir bayrama daha ulaşmanın manevi hazzını, muhabbetini, gönül huzurunu yaşıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin sergilendiği yoksulun, yetimin, korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı bayramlar hepimiz için benzersiz günlerdir. Kurban Bayramı’nın verdiği manevi iklim sayesinde kazanılan saygı, sevgi, dostluk, kardeşlik ve hoşgörü kültürünü hayatımızın bundan sonraki bölümüne yayalım.”

Büyük bir heyecanla karşılanan bayramların Türk inanç ve akidelerinin en görkemli ve renkli anları olduğunu dile getiren Çolak mesajında, “Millet olarak bayram coşkusuyla daha fazla kucaklaşalım. Kardeşlik ruhumuzu güçlendirelim. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramı’nın milletimize, İslam alemine ve tüm dünyaya barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyor, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin bayramını kutluyorum” ifadeleri de yer aldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com