Kalite Yönetim Sistemi Anlatıldı

10 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
184 defa okundu.
Kalite Yönetim Sistemi Anlatıldı

thumbnail_2Ahi Evran Üniversitesi Daha Kaliteli Bir Üniversite Olma Yolunda Emin Adımlarla İlerliyor

Ahi Evran Üniversitesi Kalite Koordinatörlüğü tarafından Kalite Yönetimi Sisteminden sorumlu temsilcilere Türkiye Kalite Derneğinin Yönetim ve Kalite Danışmanı ve Eğitimcisi Taner Çavdar tarafından, ISO 9001 ve Kalite Yönetim Sistemi anlatıldı.

Ahi Evran Üniversitesi Yunus Emre Toplantı Salonunda yapılan seminerine Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Kurt, Rektör Danışmanı ve Kalite Koordinatör Yardımcısı Doç. Dr. Ergin Kariptaş ile akademik ve idari personelden oluşan temsilciler katıldı.

Çavdar sunumunda, kalite yönetim sisteminin mükemmellik modelinden, toplam kalite yönetiminden ve ISO 9001’in tarihçesine kadar birçok alanda bilgiler aktardı.

Mükemmellik modelinin nasıl işlediğini belirten Çavdar, ulusal kalite hareketinin aşamalarını anlattı. Ahi Evran Üniversitesi’nin uluslararası bir üniversite olması için nasıl bir yol izlenmesi gerektiğini söyleyen Taner Çavdar, izlenecek bu yolda mükemmellik modelinin bir araç olduğunu vurguladı.

Sunumunun ardından Yönetim ve Kalite Danışmanı ve Eğitimcisi Taner Çavdar, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. Ahi Evran Üniversitesi kalite çalışmaları ile ilgili Rektör Karakaya’ya bilgi veren Taner Çavdar, Ahi Evran Üniversitesi’nin kalite çalışmalarını tamamlaması ile birlikte çok sayıda üniversiteye örnek olacağını söyledi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On