Kaldırımlar Otopark Kullanılıyor

4 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
167 defa okundu.
Kaldırımlar Otopark Kullanılıyor

Daha Öncede Birçok Kez Gündeme Getirdiğimiz “Yolların Otopark Olarak Kullanılması” Sorunu Hala Devam Ediyor Şehircilik de trafik ve otopark sorunları nedeniyle en kötü sınavı veren Kırşehir’de Yolların otopark olarak kullanılması sorunu hala devam ediyor. Kırşehir Lise Caddesinde, şehrin caddelerini ve meydanı adeta otopark alanlar oldu. Yol üzerine park edenler bazen kaldırımları da otopark olarak kullanıyor.

 Şehir merkezinde trafiğin sıkışık olması ve otopark imkânının kısıtlı olması nedeniyle araçlarını çevre yoluna park eden araç şoförleri olabilecek bir kazaya da davetiye çıkarıyorlar. Çevredeki esnaf ve vatandaşların tepkisine neden olan bu duruma biran önce müdahale edilmesi bekleniyor. Şehir içi trafiği rahatlatmak için yapılan bu yanlış park sorununu dile getiren vatandaşlar; “Ankara caddesi, Terme caddesi, Lise Caddesi ve bunun gibi birçok caddelerde sıkıntı yaşanıyor. Vatandaşın biri lisede caddesinin kaldırımına araba park etmiş. Bir taraftan da duyarsızca davranan vatandaşlar gelip araçlarını buraya park ediyorlar. Buradan geçen araçlar da bundan şikâyetçiler. Bir de bu yol trafiği çok yoğun olmadığı için sürücüler araçlarını çok hızlı kullanıyorlar. Birde bu araçlar park halinde olunca meydana gelecek olan bir kazanan önüne geçebilmek mümkün değil. Buna çare bulsunlar. Vatandaş duyarlı olsun ve aracını yolun ortasına çekmesin” diyerek tepki gösterdiler.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On