“KAHVALTIMI OKULUMDA YAPIYORUM” PROJESİ 

8 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
486 defa okundu.
“KAHVALTIMI OKULUMDA YAPIYORUM” PROJESİ 

Birinci Eğitim-Öğretim Döneminde Türkiye’de “Koridor Kütüphane” İle Bir İlke İmza Atan Kırşehir’deki Hürriyet İlkokulu Şimdide Öğrencilerine

“KAHVALTIMI OKULUMDA YAPIYORUM” PROJESİ 

Okulda Öğrenim Gören Öğrencilerine Ücretsiz Olarak Kahvaltı Veren Hürriyet İlkokulu Müdürü Hüsnü Gökçınar Proje Hakkında Açıklamada Bulundu.

Birinci eğitim-öğretim döneminde Türkiye’de “Koridor Kütüphane” ile bir ilke imza atan Kırşehir’deki Hürriyet İlkokulu şimdide öğrencilerine “Kahvaltımı Okulumda Yapıyorum” projesi ile gündeme gelmeye başladı.

Okulda öğrenim gören öğrencilerine ücretsiz olarak kahvaltı veren Hürriyet İlkokulu Müdürü Hüsnü Gökçınar proje hakkında şunları söyledi: “Uzmanlar günün ilk öğünü olan sabah kahvaltısının mutlaka yapılması gerektiği üzerinde duruyorlar. Okul-da yaptığımız araştırmada okul öğrencilerimizin büyük bir çoğunluğunun sabah kahvaltısını yapmadan okula geldiğini tespit ettik. Bundan yola çıkarak çeşitli sebeplerle evinde kahvaltı yapamayan ya da düzenli kahvaltı yapma alışkanlığı olmayan öğrencilerimizin gelişimlerini sağlıklı tamamlamaları ve ders başarılarını artırmak için bu projeyi hayata geçirdik.  Bizler okul olarak okulumuzda öğrenim gören yüz altmış üç öğrencimize her perşembe ve her cuma ücretsiz olarak kahvaltı veriyoruz. Kahvaltımız da meyve suyu, poğaça, haşlanmış yumurta ve bir adet salatalık bulunmakta. Kahvaltı saat dokuzda okul müdür yardımcımız Erol Kılıç önderliğinde ve sınıf öğretmenlerimizin kontrolünde yapılmaktadır. Ben bu vesile ile bu projemizin hayata geçirilmesinde maddi ve manevi desteğini bizlerden esirgemeyen iş adamı sayın Şerafettin Uğurlu Bey’e şahsım, öğretmen arkadaşlarım ve kurumum adına çok teşekkür ediyorum.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On