KAHROLSUN TERÖR

19 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
229 defa okundu.
KAHROLSUN TERÖR

Bakkallar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Zobu “Terör Çirkin Yüzünü Bu Kez de Başkentimiz Ankara’nın Göbeğinde, Acımasızca Göstermiştir.”

Bakkallar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Zobu Ankara’daki patlama nedeniyle tepkisini dile getirerek  “Milletimiz bu hain saldırıyla gerçekleştirilmek istenen hedefin karşısında azim ve kararlılıkla duracaktır” dedi.

Zobu açıklamasında; “17 Şubat günü akşam saatlerinde Ankara’da, Türk Silahlı Kuvvetleri personelini taşıyan servis araçlarına yönelik olarak menfur bir saldırı meydana gelmiş ve bu saldırıda 28 Türk Silahlı Kuvvetler mensubumuz ve vatandaşımız hayatını kaybetmiştir.

Terör çirkin yüzünü bu kez de Başkentimiz Ankara’nın göbeğinde, acımasızca göstermiştir. Ancak şu bilinmelidir ki, bu terör saldırısını organize edenler hain emellerine asla ulaşamayacak, milletimizin birlik ve beraberliğini asla bozamayacaktır. Milletimiz bu hain saldırıyla gerçekleştirilmek istenen hedefin karşısında azim ve kararlılıkla duracaktır.

Bu duygularla, , bu alçak saldırıda hayatını kaybeden Türk Silahlı Kuvvetleri personelimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Terör şehitlerimizin ailelerine, sevenlerine, Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ve tüm milletimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum” dedi.

 

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On