Kahraman Şehidin Kardeşi Kırşehir’de

21 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
441 defa okundu.
Kahraman Şehidin Kardeşi Kırşehir’de

Kahraman Şehidin Kardeşi Kırşehir’de

İzmir Adliyesi önünde teröristlerle girdiği çatışmada şehit olma pahasına büyük bir saldırıyı önleyen Kahraman Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin, Vali İbrahim Akın ve il protokolünü ziyaret etti.

Vali İbrahim Akın, ziyarette yaptığı konuşmada, Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’i rahmetle andıklarını, gelecek nesillere de yaptığı kahramanlıkların anlatılacağını söyledi.

Kahraman Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin’i Kırşehir’de görmekten memnuniyet duyduklarını ifade eden Vali Akın, sözlerini şöyle sürdürdü:

İzmir Adliyesi önüne bomba yüklü araçla gelerek eylem yapmak isteyen teröristlerle mermisi bitinceye kadar mücadele ederek büyük bir katliamı önleyen Polis Memuru Fethi Sekin’i bir kere daha rahmetle anıyoruz. Bir müdürün misafiri olarak Kırşehir’de bulunan öğretmen Vedat Sekin’e gösterdiği nezaketten dolayı teşekkür ediyorum.”

Şehit Polis Memuru Fethi Sekin’in kardeşi Vedat Sekin’in ziyaretinde Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Milletvekili Mustafa Kendirli, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve bazı protokol üyeleri yer aldı. Öğretmen olan Vedat Sekin’in İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir’in oğlu M. Fatih Demir ile aynı okulda görev yaptıkları ve eşiyle birlikte Demir ailesinin misafiri olduğu öğrenildi. (Valilik Basın Bürosu)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On