KAEÜ’sinde, EndNote Kullanıcı Eğitimi Verildi

29 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
542 defa okundu.
KAEÜ’sinde, EndNote Kullanıcı Eğitimi Verildi

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı tarafından EndNote Veri Tabanının etkili kullanımına yönelik Kullanıcı Eğitimi Semineri düzenlendi. Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi Neşet Ertaş Salonunda verilen eğitim seminerine çok sayıda akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

EndNote Eğitmeni Hakan Uyar tarafından verilen EndNote eğitiminde, EndNote veri tabanının sağladığı kolaylıklar anlatıldı. Bir online arama aracı da olan EndNote’ta olan özellikleri anlatan Uyar, bu sistemle arama-tarama, referansları yeniden düzenleme, özel kütüphane oluşturup yönetme, otomatik kaynakça oluşturma, makale arama, sınırsız dosyalama, aktif log kayıtları ile yapılan değişikleri anında kontrol etme, EndNote Online Match ile en uygun dergi seçimini kolaylaştırma ve makale yayınlama sürecini hızlandırma gibi konularla ilgili ayrıntılı bir de sunum yaptı.

(HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On