KAEÜ’den üniversite-şehir işbirliği

31 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
116 defa okundu.
KAEÜ’den üniversite-şehir işbirliği

KAEÜ’den üniversite-şehir işbirliği

 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, jeotermal ve tarım alanında pilot üniversite olmalarıyla üniversite – şehir işbirliği çalışmalarını daha fazla önemsediklerini bildirdi.

Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, KırşehirTicaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Yavuz’a ziyaretinde konuşan Karakaya, kenttin üniversite-şehir işbirliği ile istihdam ve ekonomi açısından önemli kazanımlar sağlanacağını anımsattı.

KAEÜ’nün jeotermal ve tarım alanında pilot üniversite olması nedeniyle, bir çok kurum ve kuruluşla görüşmeler yaptıklarını, ticaret borsası ile istişarelerinin de tarım alanındaki yapılacak çalışmalara yön verilebileceğini vurgulayan Karakaya, bölgenin sorun ve ihtiyaçlarına göre proje üretmeye devam edeceklerini ifade etti.

Yavuz ise KAEÜ’nün çalışmalarını memnuniyetle yakından takip ettiklerini, üniversite-şehir işbirliğiyle her türlü desteği vereceklerini aktardı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On