KAEÜ’den uluslararası iş birliği

29 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
67 defa okundu.
KAEÜ’den uluslararası iş birliği

KAEÜ’den uluslararası iş birliği

 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinin (KAEÜ) Özbekistan’dan üniversiteler ile uluslararası iş birliği anlaşmaları imzaladığı bildirildi.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, KAEÜ ile Özbekistan Milli Üniversitesi ve Özbekistan Buhara Devlet Tıp Üniversitesi arasında ikili iş birliği, Mevlana ve Erasmus anlaşmaları imzalandı.

Ahi Evran Kongre ve Kültür Merkezi Neşet Ertaş Salonu’nda gerçekleşen törende Özbekistan üniversitelerinin temsilcileri ile KAEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya arasında imzalanan işbirliğiyle Kırşehir’de ve Özbekistan’da çok sayıda öğrenci eğitim alacak.

İşbirliği anlaşmasını değerlendiren Karakaya, “Yapılan çalışmalar ile üniversiteler arasında bağların güçlendirilmesini amaçlıyoruz. Bu tür anlaşmaları önemsiyor ve daha sık gerçekleştirmeye gayret ediyoruz. Bu anlaşmalar artarak devam edecek.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On