KAEÜ’den şehit Halisdemir’ine kabrine ziyaret

18 Temmuz 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
78 defa okundu.
KAEÜ’den şehit Halisdemir’ine kabrine ziyaret
KAEÜ’den şehit Halisdemir’ine kabrine ziyaret

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) akademik ve idari personeli 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret etti. ( Serkan Güner – Anadolu Ajansı )

 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi (KAEÜ) akademik ve idari personeli 15 Temmuz kahramanı şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret etti.

KAEÜ’den yapılan açıklamaya göre, üniversitenin akademik ve idari personelleri Şehit Ömer Halisdemir’in Niğde’deki kabrini ziyaret ederek dua okudu.

Tüm birimlerden çok sayıda personelin katıldığı ziyarette Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kültür Merkezi gezildi. 15 Temmuz kahramanının ailesine yapılan ziyaretin ardından Ömer Halisdemir’in kabrinde Kur’an-ı Kerim okundu.

Ziyareti değerlendiren Rektör Karakaya, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi olarak 15 Temmuz kahramanı Şehit Ömer Halisdemir’in dualarla andıklarını belirtti.

Halisdemir’in 15 Temmuz gecesi göstermiş olduğu kahramanlık ile darbe girişiminin seyrini değiştirdiğini dile getiren Karakaya, Halisdemir’in Kırşehir için de ayrı bir anlamı olduğunu aktardı. Şehit Ömer Halisdemir’in Kırşehir’in önemli değerlerinden olan ve Güzel Sanatlar Fakültesi’ne ismini de veren büyük usta Neşet Ertaş’ın türküleri ile büyüdüğünü öğrendiklerini vurgulayan Karakaya, “Şehit Ömer Halisdemir, Neşet Ertaş hayranıydı. Bunu arkadaşları da söylüyor. 15 temmuz kahramanımızın, Ertaş’ın hayranı olmasın Kırşehir ve bizler için gurur verici.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On