KAEÜ’de “Türk Toplumunda Kadın” paneli düzenlendi

28 Kasım 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
377 defa okundu.
KAEÜ’de “Türk Toplumunda Kadın” paneli düzenlendi

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesinde (KAEÜ)  “Türk Toplumunda Kadın” paneli düzenlendiği bildirildi.

KAEÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, uzaktan bağlantıyla online olarak gerçekleştirilen panel, Ahi Yeterliliğe Dayalı Eğitim Portalı ve üniversitenin Youtube kanalından yayınlandı.

Panelin moderatörlüğünü yapan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Emine Şener, önemli bir sosyal sorun olan kadına karşı şiddetin nedenleri hakkında bilgi vererek insana karşı her türlü şiddete karşı olduklarını belirtti.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nur Çetin de yaptırımların yanı sıra yaşam tarzında, kadın, erkek, çocuk, aile arası kaliteli iletişimde yapılabilecek olumlu gelişmelerin daha etkili sonuçlar verebileceğini ifade etti.

İslami İlimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Suzan Yıldırım ise Hazreti Muhammed’in kadınlara verdiği değeri örnekler üzerinden anlatarak, eşleriyle ilişkilerinde sevgi, saygı ve nezakete dayalı ahenkli bir üsluba dikkat ettiğini vurguladı.(HABER AA)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On