KAEÜ’de öğrencilere uzaktan psikolojik destek hizmeti başlatıldı

18 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
23776 defa okundu.
KAEÜ’de öğrencilere uzaktan psikolojik destek hizmeti başlatıldı

 Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nde (KAEÜ), öğrencilere yönelik uzaktan psikolojik destek hizmeti verilmeye başlandı.

KAEÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, öğrencilerin yüzyüze eğitim modelinden uzaktan eğitim modeline geçmesiyle birden çok hizmeti devreye sokan üniversite, yaşanan bu zorlu süreçte insan odaklı yaklaşımlarına devam ediyor.

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Araştırma ve Uygulama Merkezince başlatılan uygulama ile uzaktan eğitim alan öğrencilerin psikolojik sorunlarına da destek sağlanıyor.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı iş birliğinde hazırlanan uzaktan psikolojik destek hizmeti ile danışanların direncini artırarak morallerinin olumlu etkilenmesi amaçlanıyor.

Uzaktan psikolojik destek hizmetinden yararlanmak için “http://ahipdrmer.ahievran.edu.tr” adresinden randevu almak gerekiyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen KAEÜ Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, alınan tedbirlerle sorumluluklarının bir kat daha arttığını vurgulayarak, eğitim öğretim faaliyetlerinin yanı sıra öğrencilerin ruhsal durumları ile de yakından ilgilendiklerini, bu süreci el birliği ile atlatacaklarına inandığını ifade etti.

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On