KAEÜ, devlet üniversiteleri araştırmasında üst sıralarda yer aldı

7 Mart 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
67 defa okundu.
KAEÜ, devlet üniversiteleri araştırmasında üst sıralarda yer aldı

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin (KAEÜ), Üniversite Araştırmaları Laboratuvarının (ÜNİAR) 2020 yılı genel araştırma listesinde üst sıralarda yer aldığı belirtildi.

KAEÜ’den yapılan açıklamada, ÜNİAR tarafından her yıl yapılan devlet üniversite sıralaması 2020 yılı sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

KAEÜ’nün 123 üniversite arasından 39. sıraya yükselerek çok önemli bir başarı sağladığı vurgulanan açıklamada, 2019 yılında 116 üniversite arasında 66. sırada bulunduğu dile getirildi.

Açıklamada, KAEÜ’nün, 2006 yılından sonra kurulan üniversiteler arasında da önemli bir başarı elde ettiğine dikkat çekilerek, şunlar kaydedildi:

“Üniversitemiz 2006 yılından sonra kurulan devlet üniversiteleri sıralamalarında da yüksek başarı göstererek listede üstlere yerleşti. 2006 yılından sonra kurulan devlet üniversiteleri sıralamasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi, 2019 yılı genel sıralamasında 63 üniversite içinden 23. sırada yer alırken 2020 yılı sonuçlarına göre 70 üniversite arasından listede 15. sıraya yükselerek başarısına bir yenisini daha ekledi.”

Haber AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On