KADİR GECESİ ÖZEL PROGRAMINA DAVET

27 Haziran 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
307 defa okundu.
KADİR GECESİ ÖZEL PROGRAMINA DAVET

FOTO

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, düzenleyecekleri Kadir Gecesi Özel Programı’na tüm Kırşehirlileri davet ederek, “Cuma’yı Cumartesi’ne bağlayan gece idrak edeceğimiz Kadir Gecesi’nin tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Manevi haz ve lezzetin zirve yaptığı kutlu bir dönem olan ramazanın sonuna yaklaşmanın hüznünü yaşarken, içerisinde Kur’an-ı Kerim’in indirildiği ve bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak etmenin de sevincini yaşıyoruz. Ramazan ayında doruğa çıkan manevi güzelliklerimizin; sevgi, merhamet, yardımlaşma ve dayanışma şuurumuzun sağladığı toplumsal huzurun kuvvetlenerek devam etmesini bu güzel gecede Yüce Rabbimizden temenni ediyorum. Böylesine önemli bir zaman dilimini ihya edebilmek için Kırşehir Belediyesi olarak,  İl Müftülüğümüz ile ortaklaşa Kadir Gecesi Özel Programı tertipledik.

Cacabey Meydanında yapacağımız iftarın ardından Ahi Evran Külliyesinde sunulacak olan programda; Kur’an-ı Kerim tilaveti, İlahiler, teravih namazı ve dualarla hep birlikte, bu geceyi ihya edeceğimiz programa teşriflerinizi bekleriz.

Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin ve İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik eder; mazlumların kurtuluşuna vesile olmasını Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN