Kadınlara Jest

14 Mart 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
345 defa okundu.

 

KIRŞEHİR’DE EVVELKİ GÜN DÜZENLENEN İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISINDA DİVAN KURULU İL BAŞKANI ÖNERİSİ İLE KADINLARDAN OLUŞTU. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli Partili Kadınlara Jest Yaptı

Kırşehir’de düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısında Divan Kurulu İl Başkanının önerisi ile kadınlardan oluştu.
AK Parti teşkilatı tarafından gerçekleştirilen ve referandum öncesinde görüş ve önerilerin alındığı İl Danışma Meclisi Toplantısın da Divan’ı kadınlar oluşturdu.
Millet olarak kadınlara gereken önemin verilmesi gereğini ifade eden İl Başkanı Mustafa Kendirli, “Kadın mutlu ve huzurlu toplumun temel taşıdır. Geleceğimizin teminatı kadınlarımızın bir günde değil her gün anmalı ve onlara yanlarında olduğumuzu hissettirmeliyiz.
AK Parti hükümeti olarak kadına eşitlik, kadın haklarının korunması ve kadının toplumda şiddete maruz kalmasının engellenmesi adına yasal düzenlemeler yaparken kadının da ekonomide, siyasette, iş dünyasında, kamu da her alanda hak ettiği noktaya gelmesi için çalışmalarımızı yapıyoruz.”dedi.
İl Başkanının önerisi ile Divana Demet Akar Karakoç başkanlık yaparken yardımcılıklarını Nurcan Özen,i Solmaz Betül Bulut, Aslıhan Ekin yaptı.
AK Parti İl Danışma Meclisi toplantısı Kültür ve Turizm Müdürlüğü salonunda Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ömer Ünal’ın katılımı ile yapılmıştı.

HABER: İHA

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN