KADININ ADI YOK

14 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
565 defa okundu.
MINOLTA DIGITAL CAMERA

MINOLTA DIGITAL CAMERA

Adamın biri evlenmiş. Evliliği sonucunda 4 tane kızı vardı. Kadına her seferinde eziyet ediyor illa oğlan çocuğu istiyordu adam. Kadını dövmediği gün yoktu kızlarda annelerinin yanında. Ne yapacaklarını bilmeden nereden kız çocuğu olduk diye. Kendilerine kahrediyorlardı.
Annelerinin dinmeyen gözyaşlarını, bitmeyen ıstırabını onlarda için, için çekiyorlardı. Aralarından en büyükleri için, için babasına kinleniyordu. Bir gün kadın yeniden hamile kalmıştı. Herkes umut içinde çocuğun cinsiyetinin ne olacağını merak ediyordu ve duaları hep erkek olsun diye. Gün gelmişti çocuğun erkek olacağını doktor söylemişti evde sanki bayram vardı. Babanın anneye karşı tavırları değişmiş. Kadını yerden yere koymuyor bir dediğini iki etmiyordu. Kızlara da annelerine yardım etmeleri için devamlı uyarıyordu. Kızların en büyüğü 15 yaşındaydı. Çocuk artık doğmuş bir erkek çocuk dünyaya getirmişti kadın. Sanki evin içi bayram yerine dönmüştü. Çocuk öyle bir şımarık büyümüştü ki! Daha 6 yaşında iken elinde sigara ile geziyordu. Sıkı mı ablaları veya annesi bir öte git desin. Hemen karısı ve kızları sıraya sokulur her birine sopa vurulurdu. Aslında kadın yine çok şanslıydı. Çocuğu olmuyor diye üzerine kuma bile getirebilirlerdi. Zaman geçmiş artık 16  yaşında bir delikanlı olmuştu. Evin büyük kızı inat etmiş evlenmemişti. Çünkü annesinin yaşamı gibi bir hayat istemiyordu. Gerçi diğer üç kız kardeşi iyi insanlarla evlenmiş hiç problem yaşamamışlardı. Yaşı 32 olmuştu. Erkek kardeşine bazı öğütler vermeye çalışıyor iyi biri olması için uğraşıyordu. Hiç hizaya gelmiyordu öyle yaramaz öyle ukala biri olup çıkmıştı ki kardeşi. Köyden şehre taşınmışlardı. Hele de görmediği bir ortama gelmişti. O şımarıklıklarla mahalledeki bütün kızlara sarkmaya başlamıştı. İlkokulu bile zoraki okumuştu. Herkes illallah ediyor bazen şikâyet edenler bile oluyordu. Zaman zamanda karakola düşüyor ama baba onu her defasında kurtarıyordu. Bu davranışları dur durak bilmiyor. Mahalle illallah demişti. Mahalleye bir gün bir kız taşındı taşındığı gün kızı görür görmez aklı başından gitmişti. Âşık olmuştu kıza daha 17 yaşında kızı babasına istettirdi. Kızım okuyor diye adam kabul etmedi kızda istemiyordu zaten. Bunlar ikide birde kızı istemeye geliyorlardı. Bir gün kız oğlanı görünce. Sen iyi biri değilsin olsaydın kabul ederdim belki hem evlenir hem de okurdum. Bütün kızlar senden nefret ediyor deyince oğlan çıldırmıştı. Oğlan bir gün kızı sıkıştırdı. İnşaatın içine zorla soktu kız bağırıyordu. Kız oğlanın karşısında acizdi ve yapayalnız dediğimiz anda. Oğlanın ablası oğlanın arkasından tutar, engel olur bu arada kız en ufak bir müdahaleye maruz kalmadan kaçar. Ama oğlan bu hırsla ablasını bıçakladı ablası orda öldü. Daha sonra oğlan yakalandı 30 yıl hapis yattı. 30 yıl sonra hapisten çıktığında. O sevdiği kızı ailesi ile gördü kız onu tanımamıştı bile çünkü bizimki çökmüş mahvolmuştu. Annesinin babasının ve ablalarının yanına dahi gidememişti. Biliyordu hatasını ama ablasını öldürmüştü. İşte bu yüzden ablasının adını yazmadım.
Çünkü bizim ülkemizde kadının adı yok.

Annemiz abla kız kardeşim dediğimiz teyze hala yenge dediğimiz kadınlarımız çocuklarımız. Birde  yar diye sevdiğimiz ve onlar en kıymetlilerimiz olsun. O bıçak yerine lütfen gül olsun.

Dünyanın en narin varlıkları kadınlarımızı gül verin. Umut verin neşe verin.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On