KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE KOORDİNASYON, İZLEME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

25 Kasım 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
70 defa okundu.
KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE KOORDİNASYON, İZLEME VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’nün toplumsal farkındalığını artırmak, koordinasyon ve işbirliğinin güçlendirilmesi ile yapılan faaliyetlerin önplana çıkarılması amacıyla ülke genelinde 24 Kasım saat 18.00’de gerçekleştirilen Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Toplantısı, ilçemizde de Kaymakamımız Sayın Fikri BADİOĞLU başkanlığında yapıldı.

Yapılan toplantıda kadına yönelik şiddetle mücadele hakkında kurum amirleri tarafından bilgilendirmeler yapılmış, kurumlararası koordineli çalışmalar eşliğinde elektronik kelepçe uygulaması başta olmak üzere önleyici ve koruyucu tedbirler değerlendirilmiş, kadın konukevleri, şiddet önleme ve izleme merkezleri ile sosyal hizmet merkezlerinin çalışmaları incelenmiş ve Kadın Acil Destek(KADES) uygulamasının yaygınlaştırılması amacıyla bilgilendirme faaliyetlerinin yapılması görüşülmüştür.

Yapılan toplantıya Kaymakamımız Sayın Fikri BADİOĞLU, Akçakent Belediye Başkan V. Murat YALÇIN ve komisyona üye daire amirleri ile birlikte ilçemizde görev yapan kadın kamu görevlileri katılmıştır. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On