Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

24 Şubat 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
557 defa okundu.
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon Toplantısı Düzenlendi

2021 Yılı Birinci Dönem “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon, İzleme ve Değerlendirme Teknik Kurul” toplantısı gerçekleştirildi.

     Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğü Sosyal Hizmet Uzmanı Didem Dirlik Sevinç tarafından gerçekleştirilen sunumda; Teknik Kurul toplantılarının yasal dayanağı ve amacı, 2017-2020 İl Eylem Planı değerlendirmesi, 2021 Yılı Faaliyet Planı çerçevesinde paydaş kurum ve kuruluşlar ile gerçekleştirilecek olan çalışmalara değinildi. 2021-2025 yıllarını kapsayacak 4. Ulusal Eylem Planı hazırlıklarının devam ettiği, Plan doğrultusunda tüm paydaş kurum ve kuruluşlar ile İkinci İl Eylem Planı hazırlık çalışmalarına başlanacağı hususunda bilgilendirme yapılarak, 2020 yılı içerisinde kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ve 2021 yılı içerisinde planlanan hedefler değerlendirildi. Kadına Yönelik Şiddetle Mücadelede kurum ve kuruluşların farkındalıklarını arttırma, gerçekleştirilecek çalışmalara katkı ve katılım sağlama ve etkili işbirliği olması noktasında önem arz eden toplantıda; İl Genelgesi ve Koordinasyon Planı doğrultusunda ilgili müdürlükler tarafından çalışmalara koordineli olarak devam edilmesi, teknik kurul toplantılarının üç ayda bir gerçekleştirilmesi, kurum ve kuruluşlar tarafından gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin raporların Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğüne gönderilmesi kararları alındı.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On