KADIN GİRİŞİMCİLER 100 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

18 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
205 defa okundu.
KADIN GİRİŞİMCİLER 100 FİDANI TOPRAKLA BULUŞTURDU

KIRIKKALE'DEKİ KADIN GİRİŞİMCİLER, 100 ADET ÇAM FİDANINI TOPRAKLA BULUŞTURDU. (VELİ YILMAZ/KIRIKKALE-İHA)

Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Ekrem Gök ve TSO Kadın Girişimcileri, TR71 Bölgesinden de katılan Kadın Girişimciler ile birlikte Ahılı Köyü’nde 100 fidanı toprakla buluşturdu.
Her biri esnaf ve girişimci olan kadınların TSO’da oluşturduğu birliktelik sosyal ve kültürel etkinliklere de yansıyor. Baharın gelişini doğaya katkı yaparak değerlendirmek isteyen kadın girişimciler TSO yönetimi fidan dikim yaptı. Kazmasını, küreğini alan yaklaşık 30 kadın girişimci Ahılı Köyü içerisinde bulunan hamlıdede tepesine hareket etti. Burada piknik yapan kadınlar daha sonra fidan dikimini gerçekleştirdi.
Fidan dikimine TSO Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Gök ve yönetim kurulu üyeleri de katılarak destek verdi. 100 fidanın toprakla buluşturduğu etkinliğin önemine değinen TSO Başkanı Gök, “Bir yıl önce yine bugün bu tepede kadın girişimcilerimiz ve TSO yönetim kurulu üyelerimiz bir etkinlik yapmıştık. Bir yıl sonra yine kadın girişimcilerimiz ve TSO yönetim kurulu üyelerimiz ile 5 ilin kadın girişimciler başkanları da ilimize geldiler. Burada pikniğimizi yaptık, fidanlarımızı diktik. Bu kaynaşmaya vesile oldu” ifadelerini kullandı.
Geçtiğimiz yıl 500 adet fidan dikildiğini belirten Başkan Gök, “Bu yıl ise 100 adet çam fidanı dikildi. Çam hayat diyoruz. Çevreye de önem veriyoruz. TSO bütün sosyal konularda da etkinliklerimizi devam ettiriyoruz. Biliyorsunuz ki bundan önce sağlık konusunda tıp fakültesine ambulans aldık. Yüksek İhtisas Hastanesine diyaliz araçlarının içlerini yaptırdık ve bunun yanı sıra KETEM hastanesini boyattık. Spora gelince TM Kırıkkalespor’a odamızdaki üyelerimiz ciddi destekler verdiler. Takımımız çok şükür şampiyon oldu. Bunun yanı sıra ilimizdeki fakir öğrencilerimize 1 yıl yetecek kadar kırtasiye yardımında bulunuyoruz. Ramazan aylarında yine yardımlarımızı yapıyoruz. Bunların yanı sıra ormanlar için çalışmalarımızı yapıyoruz. Kutlu doğum haftası ile ilgili olarak ise yine kapalı spor salonumuzda etkinliğimiz olacak. Kırıkkale Kadın Girişimciler Kurul Başkanımız ile birlikte Aksaray, Niğde, Kırşehir, Nevşehir illerinin kadın girişimciler başkanları da bizi yalnız bırakmadılar onlara da teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On