KAAN AVŞAROĞLU, ‘GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR’

10 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1236 defa okundu.
KAAN AVŞAROĞLU, ‘GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR’

otobüs

Kırşehir’de 8 Eylül Salı günü gerçekleştirilen Teröre Lanet Yürüyüşü sırasında çıkan olaylara bir kınama da Avşaroğlu Seyahat İşletmeciliği’nden geldi.

 

Kırşehir’de seyahat işletmeciliği yapan Avşaroğlu Seyahat İşletmeciliği sahibi Kaan Avşaroğlu soyadını taşıyan Avşaroğlu Turizm otobüslerine ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ yazısı yazdırarak, Türk Bayrağı astı. AVŞAROĞLU AİLESİ  Kırşehir’deki saldırıları kınayarak, vaktin birlik ve bütünlük vakti olduğunu altını çizdi.

DOĞU SEFERLERİ DURDURULDU

Avşaroğlu Mermerler Turizm Sahibi Kaan Avşaroğlu gazetemize yaptığı açıklamada firmalarının 2 arabasına ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ yazısı yazdıklarını ve Türk Bayrağı astıklarını söyledi. Kendi seyahat işletmelerinin ve Türkiye genelinde bütün seyahat işletmelerinin Doğu seferlerini durduğunu dile getirdi. AVŞAROĞLU AİLESİ, “Vatan bir bütündür parçalanamaz. Bayrak Şehitlerimizin kanıdır, bunu indirmeye kimsenin gücü yetmez. Bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır. Zaman birlik beraberlik zamanıdır.  Otobüs firmalarının taşlanması ister istemez bizim yolcularımızı da tedirgin etmiştir.

Kırşehir’e sükunet hakim oldu. Tam bir hayal kırıklığı yaşıyor. ‘Küsmedik’ diyorlar, ama kahrettikleri yüzlerinden belli oluyor. Herkes şaşkın, ama aynı zamanda eğitimdeki başarılarıyla tüm Türkiye’de tanınırken, olaylarıyla tanınmış olmanın üzüntüsü var Kırşehir halkında. Ve en önemlisi açılmış olan bu yaranın kolay kolay kapanmayacağıdır.

Demek ki dostluk, kardeşlik hikayeymiş içten içe düşmanlık besliyorlarmış. Bölücü terör örgütünün gerçekleştirdiği alçakça saldırıları, teröre karşı akıllı, kararlı ve tek vücut olarak engelleyebiliriz. Kırşehir’de işyerlerine yapılan saldırılar Türk-Kürt birlikte hareket ederek kardeşliğimizi korumamız gerektiğini bir kez daha ortaya koymuştur.

Devletimizin terörle mücadelesinde hukuka uygun atacağı her adımı AVŞAROĞLU AİLESİ olarak destekliyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’ni yıkmaya, Türk Milleti’nin birliğini bozmaya hiçbir şer odağının  gücü yetmeyecektir.

Çözüm, 77 Milyonun, millet olma bilincini ve ruhunu tekrar tazeleyerek, hukukun üstünlüğünü, demokrasi ve adalet paydasında kucaklaşmasında yatmaktadır. Bugün, başta siyaset kurumu olmak üzere demokrasinin tüm taşıyıcı unsurlarına ve tek tek bütün vatandaşlarımıza düşen ödev, bu kucaklaşmanın sağlanması için bütün gücüyle mücadele etmektir, önemli olan budur.

Sözlerimi tamamlarken son saldırılarda şehit olan askerlerimize; ay yıldız bayrağımıza bürünmüş cennet bekçilerine rahmet, yaralı asker ve polislerimize acil şifalar diliyorum. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyoruz.” özdeyişine yer verdi.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN