JEOTERMAL SERA PROJESİNİ MASAYA YATIRDI

30 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
379 defa okundu.
JEOTERMAL SERA PROJESİNİ MASAYA YATIRDI

Rektör Karakaya Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay ile;

JEOTERMAL SERA PROJESİNİ MASAYA YATIRDI

Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret ederek Ahi Evran Üniversitesi’nin pilot üniversite projeleri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Pilot üniversite projelerinden “Jeotermal Sera” projesinin merkez ve ilçelerin ekonomisine katkı sağlayacağını belirten Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay, bu projelerle bölgedeki ürün çeşitliliğinin de artacağına  ve bölgeye ciddi katkılar sağlayacağına dikkat çekti. Özbağ Belediyesi olarak Ahi Evran Üniversitesi çalışmaları ve projelerini desteklediklerini söyleyen Ay, pilot üniversite projelerinin gerçekleşmesi için büyük çaba gösteren Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya teşekkür etti.

Bölgede bulunan jeotermal kaynaklardan yeni iş alanları oluşturulmasının ilimizin kalkınmasında etkili olacağını ifade eden Rektör Karakaya, projelerle birlikte bölgede etkin bir Ahi Evran Üniversitesi ile Kırşehir oluşacağını kaydetti. “Jeotermal Sera” projesi ile aynı zamanda çekirdek ailelerin de ekonomisine katkı sağlanacağını belirten Prof. Dr. Vatan Karakaya, ilimizin bölgede gelişmiş bir şehir olması için hep birlikte çalışacaklarını dile getirdi.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Karakaya, Özbağ Belediye Başkanı Nazmi Ay’a teşekkür etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On