JEOTERMAL KAYNAKLI BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINA YAŞAR BAHÇECİ YENİDEN SEÇİLDİ

15 Nisan 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
216 defa okundu.
JEOTERMAL KAYNAKLI BELEDİYELER BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINA YAŞAR BAHÇECİ YENİDEN SEÇİLDİ

JEOTERMAL BELEDİYELER BİRLİĞİ TOPLANTISI BAŞLADI (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Nisan ayı Olağan Meclis toplantısında Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeniden birlik başkanlığına seçildi.
Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından başlayan toplantıda ihtisas komisyonu oluşturuldu. Oluşturulan komisyonda konuşan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy’un geçirdiği kalp krizi sonrası üzüntülerini belirterek konuşmasına başladı.
Başkanlık Divan Teşekkülünün oluşturulmasının ardından başkanlık seçimine geçildi. Seçime tek aday olarak giren Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, tekrar birlik başkanlığı görevine seçildi.
Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Merkezi yapılan oylama ile Kırşehir’den Ankara’ya alındı. Birlik Başkanı Yaşar Bahçeci yapılan değişiklikle bundan sonraki çalışmaların daha etkili ve yoğun şekilde devletin merkezinde yapılacağını ve üye belediyelerin bundan sonraki süreçte Ankara’da ki işlerinin takibinin daha kolay yapılabilmesi amacı ile birliği Ankara’ya taşıdıklarını ifade etti.
Danışma Kurulu üyeleri ile toplantı yaptıklarını anlatan Birlik Başkanı Yaşar Bahçeci, “Elimizde ki bütçe ile neler yapabiliriz diye istişare yaptık. Planlamayı yaptık. Görüş birliği oldu. Şehirlerin sahipleri bizleriz. Bizler ne yaparsak o olacak. Enerji Bakanı ile bir görüşmemiz olacak. Kendilerine Jeotermal hakkında da bilgilendirme yapacağız. 2015 Mayısında Dünya Jeotermal kongresine de katılım gösterildi. Birliğimiz stant açarak bilgilendirme yaptık. Türkiye dünya da jeotermal alanında bir gelişme gösterdiğimiz ortaya çıktı. Ne yapmamız gereği ortaya net şekilde gösterilmeli, jeotermal noktasında en üst düzeyde çalışmalar yapılmalı. İllerin bütün potansiyellerini bilmemiz gerekir. Sizin önerilerinizi de daima önemsiyoruz.Ekim ayı toplantısını Urfa ili Haliliye Belediyesi tarafından yapılacak.”dedi.
Toplantının seçimin merkezinde olduğunu belirten Birlik Başkanı Yaşar Bahçeci, “Yozgat’ın Sorgun ilçesinde de bir eğitim programı planlayacağız. Elimizde ki envanterleri en iyi şekilde kullanarak gerekli olan bütün çalışmaları gerçekleştireceğiz. Bütün başkanlarımızın tecrübelerinden de faydalanacağız.” diye konuştu.
Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı Kırşehir’de pazar günü sona erecek.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On