Jeotermal Çalışmalarında Sona Gelindi

28 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
177 defa okundu.
Jeotermal Çalışmalarında Sona Gelindi

thumbnail_kvf_9063Kırşehir’de Yürütülen Jeotermal Çalışmalarında Sona Gelindi

Vali Necati Şentürk, Bölgesel Isıtma Sistemi Altyapı Yenileme Projesi kapsamında Kırşehir’de yürütülen jeotermal çalışmalarında sona gelindiğini söyledi.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Vali Necati Şentürk, “Jeotermal boru hatlarının yenilenmesi ile birlikte, jeotermal hizmeti alan abonelerin %95’ine sıcak su verilmeye başlandı. Vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için yapılan jeotermal boru hatlarının yenileme çalışmaları sonucunda resmî kurumlar, camiler, iş yerleri ve evlere ısı veriliyor. Geri kalan kısma da birkaç gün içerisinde ısı verilmeye başlanacaktır. İlimizde yaklaşık 11 bin metre uzunluğunda boru hattı yenileme çalışması yapıldı. Bu çalışmalarda son teknolojiden faydalandı ve kaliteli malzeme kullanıldı. Isı kaybını önlemek, su kaçağını önlemek, konutlara ve iş yerlerine daha çok su vermek amaçlarıyla yapılan jeotermal boru hattı yenileme çalışması, beklediğimizden daha çabuk bir zamanda tamamlanıyor. Bu çalışmalar neticesinde, vatandaşlarımıza daha uzun süreli jeotermal hizmeti verilecek.” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On