Japon filmleri günü 15 Kasım 2014’de Kaman’da

12 Kasım 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
299 defa okundu.

Belediyemiz ve Japonya’nın Ankara Büyükelçiliğinin ortaklaşa düzenlediği Japon Filmleri Günü 15 Kasım 2014 Cumartesi günü yapılacak.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Erhan TALU, ”Yıllardır süregelen İlçemiz ile Japon dostluğu her yıl artan bir içerik zenginliği ile devam etmektedir.
Bu kapsamda 15 Kasımda Japonya Büyükelçiliği yetkilileri ilçemize gelerek, belediyemiz Dadaloğlu Salonunda her yaş grubuna hitaben 2 film gösterimi yapacaklardır.
Cumartesi günü Saat 12.00’de ”Mutluluk Veren Ekmek” adlı drama filmi ile başlayacak olan etkinlik, 14.15’te ”Kelime Bahçesi” adlı animasyon filmi ile devam ederek saat 16.00 sona ereceğini belirten Başkan TALU bütün hemşerilerimizi bekliyoruz” dedi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On