JAPON BAHÇESİNDE KIŞ BİR BAŞKA GÜZEL.

29 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
417 defa okundu.
  JAPON BAHÇESİNDE KIŞ BİR BAŞKA GÜZEL.

Japonya sınırları dışında bulunan en büyük botanik bahçe olma özelliği taşıyan, Avrupa Center Mimarlık ve Kentsel Tasarım Sanat Çalışmaları ile Chicago Kütüphanesi tarafından “En İyi Yeşil Tasarım” ödülü alan Japon bahçesi; Kar Yağışıyla Birlikte Ayrı Güzelliğe Büründü

  JAPON BAHÇESİNDE KIŞ BİR BAŞKA GÜZEL.

Kar yağışının ardından beyaz görüntüye bürünen Japon Bahçesi, ziyaretçileri bu görüntüsü ile kendisine hayran bırakıyor

Japonya Ortadoğu Kültür Merkezi tarafından 1993 yılında, Altes Prensi Takahito Mikasa’nın Kalehöyük kazılarını başlatması anısına yaptırılan Japon bahçesi kar yağışıyla fotoğrafçılara müstesna bir görsellik sunuyor.

Avrupa Center Mimarlık ve Kentsel Tasarım Sanat Çalışmaları ile Chicago Kütüphanesi tarafından “En İyi Yeşil Tasarım” ödülü alan Kalehöyük Arkeoloji Müzesi yerleşkesinde yer alan Japon bahçesi, Japonya sınırları dışında bulunan en büyük botanik bahçe olma özelliği taşıyor.

Her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği bahçe, çevre il ve ilçelerde yeni evli çiftlerin düğün fotoğrafı çektirme mekânı olarak da ilgi görüyor.

Sumeru Dağı’nın minyatürünün bulunduğu bahçede mini bir çağlayan ile çok sayıda bodur bitki, ağaç ve göletler de yer alıyor.

.

Haber: AA

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On