“İYİ PARTİ İLE GÖNÜL BİRLİĞİ YAPMAYA DAVET EDİYORUM.”

9 Şubat 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
512 defa okundu.
“İYİ PARTİ İLE GÖNÜL BİRLİĞİ YAPMAYA DAVET EDİYORUM.”

İyi Parti’nin Kırşehir’de; 10 Şubat’ta Kaman ve Çiçekdağı, 11 Şubat’ta Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı 1. Olağan Kongrelerini Yapacağını Açıklayan İl Başkanı Müfit Göçen:

“İYİ PARTİ İLE GÖNÜL BİRLİĞİ YAPMAYA DAVET EDİYORUM.”

İYİ PARTİ Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen partisin Kırşehir ilk olağan kongre süreçleriyle ilgili olarak yaptığı basın açıklamasında; “10 Şubat Cumartesi günü Kaman ve Çiçekdağı İlçe Başkanlıklarımız, 11 Şubat Pazar günü de Merkez ilçe başkanlığımız 1. Olağan kongrelerini yaparak İYİ PARTİ çalışmalarına yeni bir ivme kazandıracaklardır. Bütün üyelerimizi ve Kırşehirli hemşerilerimizi Pazar günü saat 10’da İl Kültür Müdürlüğü tiyatro salonundaki kongremize davet ediyorum.” dedi.

 “Şu anda Kırşehir’de birtakım çevrelerin baskılarına ve olumsuz propagandalarına rağmen beklenenin üzerinde ilgi ve teveccüh görüyoruz. Bütün ilçelerimizde ilçe başkanlığı yetkilendirmeleri yapılmış ve ilk olağan kongreleri bu hafta sonu tamamlanacaktır. Akabinde üye kaydetmeye devam edeceğiz.” diyen Göçen; Anketlerde partilerinin %20 oy oranını aştığını belirterek şöyle dedi:

“Tüm Türkiye´de olduğu gibi Kırşehir’imizde de partimize olağanüstü teveccüh ve yoğun bir ilgi olmuştur. Kuruluş çalışmalarımız sırasında, parti teşkilatlarımızda ve parti kurullarımızda yer almak için bizlere gelen sayısız mesaj ve talepler bizim üzerimizdeki sorumluluğu fazlasıyla artmıştır. Görevlendirmelerimizde ve teşkilatlanmamızda; hiç bir siyasi partinin devamı olmadığımız için; içinde vatan sevgisi olan tüm insanlarla istişareler yaparak üyelik işlemlerimizi yapmaktayız.

“SİYASETİ VE MEDYAYI KABADAYI DİLİNDEN VE KAVGACI BİR ÜSLUPTAN KURTARACAĞIZ”

İYİ Parti bir cesurlar hareketidir. Bütün sorunlar üzerine korkusuzca gideceğiz. Türkiye’nin siyaset arenasında özlenen boşluğu biz dolduracağız. Sessiz çoğunluğun sesi olacağız.Öncelikli hedeflerimiz; siyaseti ve medyayı kabadayı dilinden ve kavgacı bir üsluptan çıkarmaktır. Bizler; şehrimizin ve ülkemizin sorunlarını, “sorun, mevcut durum ve çözümü” ekseninde analizler yaparak çözeceğiz. Gücümüzü milletimizden aldığımız için; kimseyi ötekileştirmeden, ayrımcılık yapmadan tüm gönüllere girerek toplumun her kesiminin derdine çözüm olacağız. Emek verip kazandığımızı hakça paylaşacağız. Sanayicimizi ve esnafımızı borç yükünden kurtarıp, üretimin artırılması için teşviklerde bulunacağız, asgari ücretli ve dar gelirli vatandaşlarımızı sosyal projeler ile ekonomik refaha ulaştıracağız. Çiftçimiz alın terinin karşılığını alacak, emeklimize hak ettiği huzurlu yaşamı sağlayacağız, milli ve manevi değerlere bağlı iyi bir nesil için, iyi bir eğitim vereceğiz.

Bugüne kadar bir devlet baba vardı. Bundan sonra bir “DEVLET ANA’mız olacak ve bütün vatandaşlarını bir ana şefkatiyle bağrına basacak. Tüm çalışmalarımız milletimizin iyi bir yaşam  

İYİ PARTİ il başkanı Müfit Göçen Açıklamasını “11 Şubat Pazar günü İl Kültür Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştireceğimiz 1. olağan merkez ilçe kongremizle beraber milletimizle kucaklaşacak ve iktidar yolunda hedeflerimize emin adımlarla yürüyeceğiz. Türkiye´mizin ve Kırşehir’imizin iyi olması için tüm iyi insanları İYİ PARTİ ile gönül birliği yapmaya davet ediyorum. Kongrelerimizin Tüm Türkiye’miz, Kırşehir’imiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. ” diyerek tamamladı.

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On