İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI ULU ÖNDERİ DÜZENLEDİKLERİ MEVLİTLE ANDI

11 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
83 defa okundu.
İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI ULU ÖNDERİ DÜZENLEDİKLERİ MEVLİTLE ANDI

İYİ PARTİ İL TEŞKİLATI ULU ÖNDERİ DÜZENLEDİKLERİ MEVLİTLE ANDI

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 81. Yıldönümünde İYİ Parti Kırşehir İl Teşkilatı düzenlediği mevlitle andı.

 10 Kasım 2019 günü, ölümünün 81 yılı münasebetiyle Türkiye Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimizin ruhları için İyi Parti Kırşehir Teşkilatınca Hoca Ahmet Yesevi Camii’nde öğle namazı öncesinde Mevlit okutuldu.

“FİKİRLERİ HER ZAMAN BİZE REHBER OLACAKTIR”

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen, “Ölümünün 81. yıldönümünde Büyük Önderimiz, Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile tüm şehitlerimiz için mevlit okuttuk. Millet olarak bağımsızlığımızın ve Cumhuriyetimizin temeli olan Meclisimizi dualarla açan, bedelini kendisi ödeyerek Kur’an-ı Kerim’in ilk Türkçe mealini yazdıran, dünyada güneşin ilk ışıklarının doğduğu yere Camii yaptıran büyük insan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü minnet ve rahmetle anıyoruz. Fikirleri her zaman bize rehber olacaktır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On