İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş; Bugün Kırşehir’e Geliyor

8 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
982 defa okundu.
İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş;  Bugün Kırşehir’e Geliyor

 

İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş;

Bugün Kırşehir’e Geliyor

Kırşehir’den sorumlu İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş bugün ilimize geliyor.

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Kırşehir’den sorumlu olarak atanan Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş’ın ilk durağı Kaman olacak.

Öğlen saatlerinde Kırşehir’e gelecek olan Kırşehir’den sorumlu İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş Kırşehir İYİ Parti binasında İl ve İlçe yöneticileri ve partililerle Kırşehir’in ve Kırşehirli halkının sorunlarını görüştükten sonra esnaf ziyaretinde bulunacak. Ardından Mucur’a geçerek ziyaretlerine devam edecek.

Yarın ziyaret programına Çiçekdağı ile devam edecek.

İYİ Parti Kırşehir İl Başkanı Müfit Göçen Kırşehir’den sorumlu İYİ Parti Ankara Milletvekili Prof. Dr. Ayhan Altıntaş’ın gelmesi ile ilgili açıklamalarında şunları kaydetti;  “Ülkemize maalesef hiçbir şey iyi ye gitmiyor. Sadece bunca yaşanan olumsuzlukları örtmek için gündem yaratılıp, algı oluşturmaya çalışıyorlar. Pembe balonlar uçuruluyor. İnsanlar geçinemiyor, piyasa can çekişiyor. Sadece içlerinde yaşadıkları mutlu azınlık memnun. İnsanlara mevki, makam, kadro korkusuyla ve yardım paketleri ile baskı uygulamaya çalışıyorlar.

ARTIK BUNLARINDA OLMAYACAĞINA İNANIYORUZ, GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR

Sayın Milletvekilimiz Prof. Dr. Ayhan Altıntaş özellikle ilimiz sorunlarını yerinde dinlemek ve ilgili yerlere aktarmak için Kırşehir’e geliyor. İlimizin sorunlarını ve çözümlerini tartışacağız ve halkında taleplerini almak için ziyaretlerde bulunacağız.”

(Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On