İtfaiye, Eğitim Çalışmalarına Devam Ediyor

17 Kasım 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
185 defa okundu.

resim-6“Yaptığımız İş Aynı Zamanda Can Kurtarmak Gibi Kutsal Bir Görevi de Kapsadığı İçin Daima En İyi Hizmeti Vermek Durumundayız”

Kırşehir Belediyesi İtfaiyesi eğitim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Kırşehir Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, hizmet içi eğitimler ve tatbikatlara ara vermeden devam ediyor. İl ve ilçe merkezlerinde itfaiye olaylara müdahale süresini, 3,5 dakikaya indirgeyen Kırşehir Belediyesi İtfaiyesi, hizmet kalitesini artırmak için adeta seferberlik başlattı. Her gün devam eden ve gerçeğini aratmayan yangın, kurtarma, Trafik kazası, Personel hizmet içi eğitimi, öğrencilere yönelik ve doğal afetlere müdahale tatbikatlarıyla personelin bilgi, yetenek ve hızlarını geliştirmeyi hedefleyen İtfaiye Müdürlüğü, bu konuda çevre illere de örnek oluyor.

Olay yerinde en küçük ayrıntıların dahi can ve mal kaybı konusunda büyük önem taşıdığının bilincinde olduklarını ifade eden Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci” Yaptığımız iş aynı zamanda can kurtarmak gibi kutsal bir görevi de kapsadığı için daima en iyi hizmeti vermek durumundayız. İnsanlarımız yangından alevlerden kaçarken, Alev Savaşçıları dediğimiz itfaiyeciler belki bir can vardır diye yangının içine gidiyorlar. Anız yangınlarında topraktaki milyonlarca canlıları kurtarmak adına saniyelerle yarışıyorlar. İtfaiye teşkilatımız yangınlara karşı insanlarımızın can ve mal güvenliğinden sorumlu. Bizim amacımız yangın önlem ve denetimlerini artırarak, insanlarımızı yangınlara karşı özelliklede çocuklarımızı bu konularda eğiterek olası yangınların önüne geçmek.

Burada vatandaşlarımızın evlerinde ve araçlarında yangın söndürme tüplerini bulundurmaları gerektiğini tavsiye ediyoruz. Vatandaşlarımızın ev ve işyerlerindeki eskimiş elektrik tesisatlarını mutlaka ilgili teknik servislere ve uzman kişilere göstermelerini ve mutlaka kaçak akım rölesi takılmasını tavsiye ediyoruz. Doğalgaz kullanılan evlerimizde özellikle de mutfaklarımıza gaz alarm cihazları takmalarını tavsiye ediyoruz. Doğalgazların dışarıya çıkmasını sağlayan menfezlerin kış aylarında kapatılmamasını tavsiye ediyor ve yangınsız günler diliyoruz” diye konuştu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On