İSTİKLAL MARŞINI OKURKEN AĞLATAN ÇOCUKTAN DARBECİLERE MESAJ

3 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
233 defa okundu.
İSTİKLAL MARŞINI OKURKEN AĞLATAN ÇOCUKTAN DARBECİLERE MESAJ

KIRŞEHİR'DE DEMOKRASİ NÖBETİNİN 19. GÜNÜNDE VATAN HAİNLERİNE OKUDUĞU İSTİKLAL MARŞI İLE SESLENEN VE BU SIRADA AĞLAMAYA BAŞLAYAN KÜÇÜK ÇOCUK HERKESİ DUYGULANDIRDI. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir’de demokrasi nöbetinin 19. gününde vatan hainlerine okuduğu İstiklal Marşı ile seslenen ve bu sırada ağlamaya başlayan küçük çocuk herkesi duygulandırdı.
Tüm ülkede olduğu gibi Kırşehir’in Boztepe ilçesinde de vatandaşların demokrasi nöbeti devam ediyor. Cacabey Meydanı’nda nöbete katılan Mehmetçik İlköğretim Okulu öğrencisi Hasan Şahin (9), meydandaki görevliye hainlerin ders alması için İstiklal Marşı’nı okumak istediğini söyledi. Görevlinin kırmadığı ilköğretim öğrencisi, İstiklal Marşı’nın 3. kıtasını okurken duygulanarak ağlamaya başladı. Meydanda bulunanların ayağa kalkarak alkışlaması ile kaldığı yerden İstiklal Marşı’nı okumaya devam eden Şahin, 10. kıtayı bitirene dek gözyaşlarına hakim olamadı. İstiklal Marşı bittikten sonra Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve AK Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli’nin yanına giden küçük çocuk, vatan hainlerine karşı İstiklal Marşı’nı okuduğunu söyledi.
Ayrıca meddah Ufuk Cengiz tarafından kahramanlık hikayeleri anlatıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN