İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANDI

12 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
180 defa okundu.
İSTİHDAM VE MESLEKİ EĞİTİM KURULU TOPLANDI

thumbnail_ilistihdam-4İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2016 Yılı 4. Olağan Toplantısı Vali Necati Şentürk Başkanlığında İşkur Toplantı Salonunda Yapıldı

Kurum ve kuruluş yöneticilerinin katıldığı toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, il düzeyinde mevcut işletmelerin istihdamla ilgili problemlerinin tesbiti, istihdamın korunması ve işsizliğin önlenmesi için alınabilecek tedbirlerin bu toplantıda görüşüleceğini söyledi.

İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısının Kırşehir’deki işsizliği azaltmak adına önemli olduğuna değinen Vali Şentürk, “Bir önceki toplantıda alınan kararlar gereği Yürütme Kurulunca oluşturulan eylem planları bugünkü toplantıda kurulun bilgisine sunulacak. İl düzeyinde mevcut işletmelerin istihdamla ilgili problemlerinin tesbiti, istihdamın korunması, işsizliğin önlenmesi için alınabilecek tedbirlerin belirlenmesi de bugünkü toplantıda Kurul üyeleri ile görüşülüp değerlendirilecek. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Alanında “İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Dalı” açılması da bugünkü toplantının bir başka gündem maddesidir.” dedi.

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ömer Faruk Akyol’un kurum tarafından gerçekleştirilen faaliyetler ve sonuçları hakkında kurul üyelerini bilgilendirdiği toplantı, İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu üyelerinin görüş ve önerilerinin alınması ile sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On