İSTİHDAM KONUSUNDA SAĞLANAN TEŞVİKLERİ GÖZDEN GEÇİRİLDİ

18 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
290 defa okundu.
 İSTİHDAM KONUSUNDA SAĞLANAN TEŞVİKLERİ GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıda Kırşehir’in yatırım ve istihdam imkânları değerlendirildi

İSTİHDAM KONUSUNDA SAĞLANAN TEŞVİKLERİ GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Vali Necati Şentürk başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş-Kur Daire Başkanı Fazlı Küçük, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, ilgili kurum müdürleri, iş adamlarımız ve AHİKA temsilcileri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, Kırşehir’deki istihdamın arttırılması için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Kırşehir’in ülke ekonomisine bağlı olarak büyüdüğünü belirten Vali Necati Şentürk, “İlimizde yeni yatırımlar ve teşviklerde iş adamlarımızın faydalanmasını önemsiyoruz. Daire Başkanı Fazlı Küçük ’ün de yer aldığı bu toplantıda özellikle istihdam konusunda sağlanan teşvikleri gözden geçirmek istiyoruz.” dedi.

İş-Kur Daire Başkanı Fazlı Küçük de konuşmasında, teşvikler konusunda katılımcıları bilgilendirdi.

Toplantı, istihdam ve teşvikler konusunda görüş ve önerilen alınması ve yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi.

Valilik Basın Bürosu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On