– “İstanbul’da demokrasi kazandı milletin dediği oldu” 

25 Haziran 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
134 defa okundu.

Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu:
– “İstanbul’da demokrasi kazandı milletin dediği oldu” 

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu, İstanbul’da tekrarlanan seçimler sonrası yaptığı açıklamada, “İstanbul’da Demokrasi kazandı. Milletin dediği oldu. Milletin iradesi herşeyin önündedir.”dedi.


Yenilenen ve 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde de milletin kazanmasına rağmen yeniden sandığa gidildiğini anlatan Kayaoğlu, açıklamasında;

“Gündemi uzun zamandır meşgul eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı seçimlerinin yapılmasıyla birlikte ikinci kez kimin seçildiği belli oldu. Neticede demokrasi kazandı. Milletin dediği oldu. Milletle inatlaşmanın olamayacağını, millete rağmen bazı şeylerin gerçekleşemeyeceğini bir kez daha gördük.

31 Mart seçiminde millet İstanbul’da seçimde Ekrem İmamoğlu’nun kazandığını söyledi. Ama maalesef mevcut Hükümet ısrarla bunun üzerine gitti ve seçimleri de iptal etti. Bu sefer millet bunun altını kalın çizgiler ile çizdi. Yani millet bir ders verdi. ‘Bak sen benim dediğimi anlamadın ben dersini pekiştireyim dedi, net bir demokrasi dersi verdi. 31 Mart Yerel seçimlerinde İYİ Partinin etkisini Kırşehir başta olmak üzere  Millet İttifakının kazandığı yerlerde çok iyi bir şekilde hissettik. Millet İttifakı’nın yapıldığı ve CHP adaylarının desteklendiği il belediyelerinde de İYİ Parti’nin katkısı, 24 Haziran oyları ile 31 Mart’taki oy farkı karşılaştırıldığında ortaya çıkıyor. CHP’nin, Çanakkale, Edirne, Burdur, Yalova ve Sinop’u yeniden kazanması ve Artvin, Bilecik, Bolu ve Kırşehir’i ise Cumhur İttifakı’ndan almasında da İYİ Parti önemli bir rol oynamış durumda.

Kendinize şu soruyu sorun; İYİ Parti olmasaydı, tablo ne olurdu? Bugün bu soru daha anlamlı hale geldi.. O yüzden, alın sonuçları önünüze ve sorun kendinize;  İYİ Parti olmasaydı sonuç ne olurdu? Demem o ki, İstanbul ve Ankara gibi illerde 25 yıllık yerel iktidar, ülke genelinde de 17 yıllık iktidar, asla yenilmez görülürken, ne değişti de böyle bir sonuç çıktı? Değişen ne? Yeni olan ne? Cevap basit.. Yeni olan şu; Artık İYİ Parti var.. İYİ Parti’nin yeni ve farklı dili var.. Yeni ve kazanmaya odaklı siyaset anlayışı var..

Türkiye’nin de buna ihtiyacı var aslında bundan sonra. Ülkenin de bu seçimlerden sonra normalleşeceğini ve taşların yerine oturacağını düşünüyorum. Halka rağmen hiç bir şeyin hiç bir sonucun alınamayacağını sandıkta göstermiş oldu. Sonunda demokrasi kazandı. Kırşehir’de yaşayan İstanbul’da yaşayan hemşerilerime de özellikle teşekkür etmek istiyorum. Hakikaten İstanbul’da seçimler konusunda üzerlerine düşenleri fazlasıyla yaptığına inanıyorum. İnşallah bu seçim sonuçlarının Türkiye geneline de yansıması olacaktır gelecekte. Artık Türkiye’nin kutuplaşmaktan daha çok normalleşmeye gideceğini, taşların yerine oturacağını düşünüyorum. ” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On