“İsrail Bir Gün Yaptıklarının Cezasını Çekecek”

15 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
501 defa okundu.
“İsrail Bir Gün Yaptıklarının Cezasını Çekecek”

Çoluk çocuk demeden yaptığı katliamlara dünya seyirci kalıyor diyerek İsrail’in işgal altındaki Filistinlilere yaptığı zulme sessiz kalmayan İyi Parti Kırşehir milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu,

“İsrail Bir Gün Yaptıklarının Cezasını Çekecek”

Bu utanca dünya ne kadar sessiz kaldıysa Türkiye de bir o kadar sessiz kalmıştır diyen İyi Parti Kırşehir milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu, “Biz hükümetten en sert şekilde tepki beklerken sadece kınamalarla geçiştirilmesi bizi ziyadesiyle üzmektedir” dedi.

“BİZ ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ ARAZİSİNE YAPILAN ABD BÜYÜKELÇİLİK BİNASI BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK İHALELERİ, TAŞINMAZ ARAZİLERİNİ İSRAİL VE AMERİKA’YA PEŞKEŞ ÇEKMEKTEYİZ”

Filistin Filistinlilere bırakılsın diyen İyi Parti Kırşehir milletvekili aday adayı Asaf Kayaoğlu, “İsrail elbet bir gün yaptıklarının cezasını çekecek. Çoluk çocuk demeden yaptığı katliamlara dünya seyirci kalıyor. Bu utanca dünya ne kadar sessiz kaldıysa Türkiye de bir o kadar sessiz kalmıştır. Basit birkaç kınamalarla geçiştiriliyor. Hak dinlere başkentlik yapmış, bizim ilk kıblemiz Mescidi Aksanın da bulunduğu bu kutsal şehri Müslümanların gözü önünde katliam yaparak bizlerden koparmak istenmekte. Biz hükümetten en sert şekilde tepki beklerken sadece kınamalarla geçiştirilmesi bizi ziyadesiyle üzmektedir. Amerika ve İsrail Kudüs te elini kolunu sallayarak Filistinli kardeşlerimizi katlederken biz Atatürk Orman Çiftliği arazisine yapılan ABD büyükelçilik binası başta olmak üzere birçok ihaleleri, taşınmaz arazilerini İsrail ve Amerika’ya peşkeş çekmekteyiz. Ya göründüğün gibi ol ya da olduğun gibi görüneceksin. Dışarda başka içerde başka olmayacaksın. Filistin bizimde kırmızıçizgimizdir. Üzerimize ne vazife düşerse yapmaya hazırız. Korkusuzca alınacak her karara imzamızı atarız. Yeter ki zulüm dursun. Filistin Filistinlilere bırakılsın” dedi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN