İŞKUR ETKİNLİKLERE DEVAM EDİYOR

10 Aralık 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
285 defa okundu.
İŞKUR ETKİNLİKLERE DEVAM EDİYOR

işkur1Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Meslek Tanıtım Günlerinin Yenisi Düzenlenecek

                2.’si düzenlenen Meslek Tanıtım Günleri bu sene tekrar düzenlenecek. Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlik meslekleri tanıtımları ve bilinçli toplum olarak ilerlemeyi hedefliyor.
                Mesleki Tanıtım Günleri 16 Aralık saat 09.00-12.00 arası Makissos Termal Spa Oteli’nde 3 saat kadar sürecek programla gençleri ve öğrencileri doğru meslek seçimi ve hedef ve liderlik ruhlarını aşılamayı planlamakta. Makissos Termal Spa Oteli’nde yapılacak olan Mesleki Tanıtım Günleri 3 oturum olarak gerçekleşeği belirlendi.
İlk oturumda fizyoterapi ve rehabilitasyon, diş hekimliği, hemşirelik, beslenme ve diyetetik, tıp, eczacılık meslekleri tanıtılacak. İkinci oturumun ise işletme, siyasal bilgiler, hukuk, uluslar arası ilişkiler, iktisat,hakim, savcı şeklinde devam edecek ve son oturumda mimarlık, endüstri mühendisliği, inşaat mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, makine mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği meslekleri tanıtımı yapılacak.
                2 bölümde gerçekleşecek programın ilk bölümü ise açılış, İstiklal Marşı okunması, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Ömer Faruk Akyol’un konuşması, konuşmacılara plaket şeklinde gerçekleşecek. İkinci bölümde ise 1.oturumun Papatya Salonu, 2.oturumun Neşet Ertaş  1 Salonu, son oturumun ise Neşet Ertaş 2 Salonu’nda gerçekleşecek.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN